NIEUWS
x
burger menu

Ivan DESMET

28.11.1940- 22.09.2026

x

Het is niet meer mogelijk om nog online bloemen te bestellen gezien de uitvaart doorgaat op minder dan 24 uur of omdat de uitvaart reeds voorbij is.

Rouwbetuigingen -> Condoleren ->

Echtgenoot van Jacqueline VANDAMME uit Waregem

Het afscheidsmoment vindt in intieme kring plaats in 'uitvaartaula Lefèvre' in Waregem.

Ivan zal rusten op de begraafplaats ‘De Barakke’ in Waregem.

Er is geen gelegenheid tot begroeting in het funerarium.
Laat het beeld van hem voortleven in fijne herinneringen.

Lees hier de rouwbetuigingen

Condoleren ->

Jaqueline het plotselinge heengaan van Ivan heeft ons diep geraakt , niets dan goede herinneringen aan Ivan , en dat zal zo blijven ! Wij wensen jullie veel moed .

carlo annie broeders

06.10.2026

Innige Deelneming

Filip Vanderghinste

28.09.2026

Beste Jacqueline en familie, onze oprechte deelneming bij het heengaan van Ivan. De wensen jullie veel sterkte. Bruno en Charlotte

Bruno Desmet-Carlier

28.09.2026

Mijn oprechte deelneming aan de hele familie bij het overlijden van uw geliefde man , vader en grootvader. Veel sterkte in de komende dagen.

Amand Depoortere

28.09.2026

Mijn oprechte deelneming bij het overlijden van Ivan. Veel sterkte aan familie en vrienden. Himpe Philip, Schepen stad Waregem

Philip Himpe

28.09.2026

Innige deelneming. Wij wensen jullie veel sterkte in deze moeilijke periode. Laat de mooie herinneringen een bron van troost zijn.

Jan en Mireille De Smet - Verhaeghe

27.09.2026

Onze oprechte deelneming in het verlies van je echtgenoot en de papa en opa van de kinderen.

Lisette ( Lisetje) Coen

27.09.2026

Mijn oprechte medeleven gaat uit naar de familie. Ik ben met heel mijn hart bij jullie in deze moeilijke tijd.

Charlotte Bostyn

27.09.2026

Jacqueline, , je geliefde echtgenoot Ivan , papa en opa is heengegaan , voor u allen een zwaar verlies , jarenlang bij ons op de firma gewerkt tot zijn pensioenleeftijd , ik zal hem altijd blijven herinneren als een warm persoon met een uitstekende wijsheid in zijn vak van elektrieker een heel toffe werknemer en collega ! voor jou Jacqueline en jullie gezin wensen wij heel veel moed en kracht in deze moeilijke tijd , vind troost bij elkaar door mooie herinneringen verbonden met Ivan voor altijd !
heel genegen , Roger Castelein en familie .

roger castelein

27.09.2026

Beste Jacqueline,
Onze oprechte deelneneming bij het overlijden van u echtgenoot Ivan ,we zullen hem altijd blijven herinneren
als een trouwe en fijne vriend
Eddy Lampaert en Laurette

Eddy Lampaert

27.09.2026

Beste familie,

Gecondoleerd met het overlijden van Ivan.
Ik wens u allen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies.

Met oprechte deelneming,

Rosette Cortvriend

Rosette Cortvriend

27.09.2026

Onze oprechte deelneming bij het heengaan van Ivan.
Veel strekte

Frank en Chantal Depraetere -Balcaen

27.09.2026

Laat hier uw rouwbetuiging na

Na het versturen van een rouwbetuiging kan het bericht niet meer gewijzigd of verwijderd worden.

Lefèvre Uitvaartcentrum NV

Westerlaan 13

8790 Waregem

 

RPR Gent, afdeling Kortrijk

BE 0450.530.059

Bezoekuren funerarium

Voor het groeten van een overledene,

gelieve het online rouwbericht te raadplegen.

Uitvaartwinkel

Gelieve ons telefonisch of per mail te contacteren voor een afspraak.

©Uitvaartcentrum Lefèvre
Disclaimer
SPHYNX Agency